Про компанію

Меблева фабрика LisMaster була заснована в 2006 році. Її створенню передувала велика робота по інвестуванню в засоби виробництва, технології та людський капітал. Незважаючи на свій вік, вже в рік створення ми підписали свій перший великий контракт зі світовим гігантом у сфері меблевого бізнесу – шведською компанією IKEA. На протязі п'яти років МФ LisMaster була одним з небагатьох українських постачальників IKEA. Вся продукція МФ LisMaster йшла на експорт, в основному, в країни Західної Європи.
Сьогодні, одним з основних видів діяльності МФ LisMaster є виробництво високоякісних меблів кухонної групи з масиву дерева. Головною відмінною рисою виробничого процесу є його повний цикл: від заготівлі дерева до готового продукту. Таким чином, досягається можливість повного контролю якості на кожній стадії виробництва. Повний цикл виробництва і гарантія якості від виробника, разом з грамотною маркетинговою стратегією та широкою дилерською мережею, дозволяє МФ LisMaster конкурувати з найтитулованішими виробниками кухонь як в Україні, так і за її межами.
З моменту створення, МФ LisMaster бере участь у всіх великих меблевих виставках України. У 2014 році, на міжнародній виставці KIFF'2014, наша нова кухня Premiera отримала диплом "За збереження традицій", а в 2015 набір кухонних меблів Foresta було визнано переможцем та нагороджено дипломом "Кухня 2015". У2016 році наша компанія отримала нагороду в категорії "Кухня в класичному стилі"
В 2015 році наша фабрика почала виготовляти меблі для всесвітньовідомого бренду LAURA ASHLEY. В наступному році у співпраці з англійськими дизайнерами ми створили нову лінійку меблів «BLANCH» спеціально для ринку Великобританії. Проте, нова лінійка отримала визнання і в Україні, отримавши нагороду на міжнародній меблевій виставці KIFF'2016 завдяки перемозі в номінації "Набір меблів для спалень". У 2017 році ми підписали контракт з однією з найбільших європейських меблевих компаній - мультибрендовою нідерландською компанією HABUFA, яка володіє відомими меблевими брендами H&H, XOOON, HAPPY@HOME та ін. Спільно з голландцями ми розробили нову меблеву лінійку «MODESTA» для меблевих ринків країн Скандинавії та BENELUX. Та крім країн Західної Європи лінійка «MODESTA» популярна і в Україні. В підтвердження цього наша нова лінійка «MODESTA» отримала нагороду на міжнародній меблевій виставці KIFF'2018, знову перемігши в номінації "Набір меблів для спалень" та в номінації "За гармонію дизайну та комфорту".
МФ LisMaster є членом Української Асоціації Меблевиків (УАМ).